Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vesnice ptačích duchů !

24. 6. 2007

 

          Vesnice ptačích duchů !

 

     Tisová na Orlickoústecku,málokdo znal ještě před pár dny tuto vesnici,nebo městečko,nevím! Dnes se o něm mluví skoro pořád,vyskytla se tam totiž ptačí chřipka.To je sice nepříjemná zpráva, ale to co se tam dělo poté,mne naprosto šokovalo.

  Jistě chápu že když to byl nějaký velkochov krůt,že ten se musí co nejrychleji zlikvidovat.Ale proč vybíjejí veškerou drůbež ve vesnici,když tam se nákaza nikde nevyskytla to nechápu.Pravděpodobně se vybíjela naprosto zdravá drůbež a to je přeci jen škoda.Korunu všemu nasadili když nějaké paní zavraždili papouška.Cožpak ty lidé co to dělají nemusejí projít nějakým školením?Jestli ne,dovedete si představit co se mezi nimi vyskytne skrytých sadistů kterým zabíjení,,čehokoli‘‘poskytuje rozkoš!

 Když už je k takovéto akci nutno přikročit měli by jí skutečně provádět profesionálové a s trochou úcty k lidem,kteří tím jsou postiženi.

  Viděl jsem v novinách fotku jak ministr zemědělství Gandalovič předává té paní nového papouška v krabičce a květiny.Asi aby se omluvil,ale neopoměl si k tomu pozvat novináře,aby z této situace vytěžil ještě nějaké ty politické bodíky.Stát se to mě,nakopal bych Gandaloviče i s jeho novým papouškem do …….!!!A to nejraději před těmi novináři.

  Zanechte pane ministře těchto laciných gest a raději se postarejte o to aby se tato situace již nikdy nemohla opakovat.

  Ale abych se vrátil k nadpisu tohoto článku.Dovedete si představit vesnici,kde ráno nezakokrhá jediný kohout a ze dvorků se neozývá žádné drůbeží štěbetání?Já tedy ne!

 Přeji tam všem lidem aby se to brzy napravilo a hlavně už nikdy neopakovalo!!

  Držím Vám palce !

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář