Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

            Energie !

 

   Je po novém roce a ceny nám opět vzrostly.Musíme se srovnat s tržními cenami v EU,toť hlavní argument odpovědných.

   To bych docela chápal,ale kdy se také naše životní úroveň dostane na tam kde by měla být to jsem se jaksi nikde nedověděl.Chápu že třeba benzín by mohl být problém,cizinci by k nám jezdili čerpat levnější kilometry,ale elektrika?Plyn?To jde mimo mne protože ta ani ten,se jaksi do zásoby  a ani převést přes hranice nedá.Je to podle mne obyčejná sviňárna a zkouška co všechno jsme schopni vydržet.Nedávno jsem slyšel že průměrný plat u nás vzrostl nad 20000,.Kč,rozhlédněte se kolem sebe kolik znáte lidí kteří berou alespoň průměrný plat,já třeba znám hodně těch co nemají ani polovinu a ještě je jim doporučeno ať drží hubu a krok nebo půjdou na dlažbu,,třeba,,TESCO´´,co vy na to?Mohu si ho dovolit jmenovat,protože nejsem placen někým kdo mi to mohl zatrhnout.A že je to pravda na to vemte jed.

  Mám i několik známých kteří jsou zaměstnaní v energetických závodech a různých plynárenských a vodních a podvodních společnostech.Někteří z nich pracují i na docela významných pozicích v těchto podnicích a věřte že podle jejich slov si,,TYTO´´,nevedou vůbec špatně.NAOPAK!!!

  Ke konci roku nevědí,kam zainvsentovat,nebo kolik nových aut pro vedení nakoupit,vždyť ty stará jsou již loňská,A.T.D.a.t.d.Jen aby náhodou neměli moc ,,VELKÝ´´ přebytek.No a kdo to všechno zaplatí?Ti chudáci co berou oněch deset tisíc korun měsíčně !

  Podle mne kdyby energie stály polovinu toho co teď,bylo by to stejně dost,ale jakous,takous,a určitě by jejich výrobci ani prodejci nekrachovali.

  Chápu že to asi zařídit nepůjde,ale přestaňte už DO PRDELE zdražovat,alespoň do té doby než se NAŠE životní úroveň doopravdy vylepší a bude to tak zvaně únosné.

  Nechci aby to vyznělo že jsem,,socan‘‘ale politici by si měli uvědomit že tu nejsme pro ně ale oni pro nás.Tak už přestaňte proboha řešit své mimomanželské vztahy a pracujte tak jak se od Vás očekává,všichni kteří mají méně než poloviční průměrné platy Vám budou vděčni a třeba Vás zase budou volit. ZMYSLETE SE !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář